Hopp til innhold

Bolig 1008 - Åsetunet

Spar 600 000 kr på utvalgte rekkehus

Nå kutter vi prisen på rekkehus 1003 og 1004. Det betyr at du sparer 600 000 kr på totalprisen.

Rekkehus 1004 har også en egen utleiedel, som gir deg mulighet for en praktisk månedlig ekstrainntekt. Utforsk rekkehus 1003 og 1004 her.

Priser

Totalpris: 10 537 920 kr
Totalprisen for boligen = pris + omkostninger.
Pris: 10 500 000 kr
Prisen er delen av totalprisen du skal finansiere med egenkapital eller boliglån.
Omkostninger: 37 920 kr

Månedlige utgifter:

Driftskostnader: 3 031 kr
Driftskostnader er kostnadene som dekker driften av selveier.

Nøkkelinformasjon

Soverom
4
BRA-i
166 m²
BRA-e
20 m²
Total BRA
186 m²
Etasje
1
Eieform
Selveier
Boligtype
Rekkehus
Adresse
Åsetunet, 6017 Ålesund
Innflytting
Planlagt fra 2. kvartal 2027

Visning for Åsetunet

Ta kontakt med oss for å avtale en privatvisning. Bli bedre kjent med området, prosjektet, de nye boligområdene og kjøpsprosessen.

Adresse:

Åsevegen 6017 ÅlesundSe kart i Google

Prospekt og dokumenter

Kontakt oss

Portrettbilde av Espen Johansen

Espen Johansen

Eiendomsmegler i DNB Eiendom
922 41 140E-post

Vil du se andre boliger i dette prosjektet?

Gå til prosjektsiden
Åsetunet - 1008 | OBOS