Bolig Hus 18-20 - Hus 18 - Lundheim Hage
1/6
Priser
- Totalpris: 5 998 990 kr
- Totalprisen for boligen = pris + omkostninger.
- Pris: 5 972 000 kr
- Prisen er delen av totalprisen du skal finansiere med egenkapital eller boliglån.
- Omkostninger: 26 990 kr
- Omkostninger er en engangskostnad som dekker offentlige avgifter, tinglysingsgebyr m.m.
Månedlige utgifter:
- Felleskostnader: 2 454 kr
- Driftskostnader er fordeling av sameiets kostnader og utgifter, og varierer fra prosjekt til prosjekt. Driftskostnader kalles også fellesutgifter eller felleskostnader.
Kontakt oss