Utsolgt
Ladebyhagen, bygg H
I Ladebyhagen bor du med nærhet til fjord, strand og byliv. I bygg H velger du blant 28 to- til fireromsleiligheter.
Finn fram på siden
1 av 9
Ladebyhagen, bygg H har ingen ledige boliger
Hvor mye kan du låne?
Gjør deg kjent med boligprosjektet
Kart over området
Morelltunet, 7041 Trondheim. Se kart i Google
Om Ladebyhagen – bygg H
I Ladebyhagen bor du midt mellom by og strand. Bare noen få hundre meter unna kan du nyte sjøluft og strandliv, og like rundt hjørnet finner du kjøpesenteret City Lade. Mellom husene blir det flotte grøntområder med trær og benker. Det blir også lekeplasser med klatrestativ, husker og sandkasser.
I bygg H kan du velge mellom 28 to- til fireromsleiligheter med størrelser fra 43 til 112 kvadratmeter. Alle leilighetene i bygg H vil ha enten takterrasse, balkong eller markterrasse. De fleste uteplassene er sørvestvendte noe som gir gode solforhold. Det blir også en felles takterrasse. Det følger med parkeringsplass for flere av leilighetene. Det er også inngått avtale med bildelingstjenesten Zipcar i Ladebyhagen. I Morelltunets parkeringskjeller vil det dermed være mulig å leie flere biler enkelt via en egen app.
Bygg G og bygg H i Ladebyhagen utgjør sammen sameiet Morelltunet.
Alt om kjøpet
Å kjøpe bolig er en stor investering. Vi guider deg trygt gjennom kjøpet og tilbyr løsninger som er tilpasset behovet ditt.